פרסום באינטרנט

סוד ידוע הוא, שהיום הפרסום באינטרנט, בעיקר באמצעות מנועי חיפוש כדוגמת Google הולך ותופס תאוצה, ומפרסמים רבים מפנים תקציבי פרסום לענף זה. הנהנים העיקריים מהפרסום באינטרנט הם העסקים הקטנים, שלא יכלו (כמעט) להרשום לעצמם לפרסם בערוצים המסורתיים: עיתונות, טלוויזיה ורדיו.

היתרון המשמעותי ביותר של הפרסום באינטרנט, הנו המיקוד: אנו מפרסמים מודעות אך ורק ללקוחות שמתעניינים בשירותים או המוצרים של המפרסם, בעת שחיפשו אותם במנוע החיפוש. אולם, הפרסומת תוצג לגולש בצד הדף, ורק בעת שילחץ עליה, ויופנה לאתר שלך, יחויב התשלום. דבר זה מאפשר מיקוד תקציבי הפרסום בקהל מעוניין, וכן פילוח בדיוק שבעבר היה נראה דמיוני: מילות מפתח, מילות שלילה, איזור גאוגרפי, ימי השבוע ועוד ועוד.
שחר מקימה עבור לקוחותיה קמפיינים פרסומיים במודעות AdWords של חברת Google, המפעילה כידוע את מנוע החיפוש הפופולרי בעולם ובישראל, ומאפשרת לך לפרסם את שירותיך ומוצריך לכל גולש שמתעניין בנושא, ע"פ מושגי מפתח שיבחרו על ידך. התשלום עבור המודעות מתבצע בשיטת PPC – תשלום עבור לחיצה. המודעה תוצג לגולשים שמחפשים ב-Google, ותשלום ייגבה רק עבור גולש שילחץ על המודעה. דבר זה מאפשר מיקוד גבוה של תקציב הפרסום.

חדש משחר: חבילת פרסום !

שחר מציעה לך מספר חבילות שכוללות קמפיין פרסום, (Google AdWords) והדרכה מסודרת לשימוש במערכת הפרסום שתאפשר לך לשלוט לבד בהיקף ותוכן הפרסומות שלך, ללא תלות בספק חיצוני – במחיר שווה לכל נפש!

חבילה מספר מודעות נוסחים אפשריים מחיר החבילה *
 ארד  4  8  800 ש"ח
 כסף  10  20  1,500 ש"ח
 זהב  25  50  2,500 ש"ח

הטבה למשתמשים חדשים: שובר בסך 200 ש"ח להתנסות בשירות הפרסום !

ניהול קמפיין פרסומי מלא

אנחנו בשחר יודעים חלקכם עסוקים ואין לכם זמן לנהל קמפיין באינטרנט.
לכן שחר מציעה לכם שירות ניהול קמפיין פרסומי מלא ב- Google AdWords, הכולל הקמת מודעות וניהול מלא שלהן על ידי החברה וזאת על מנת להזרים כמה שיותר גולשים אליכם לאתר במטרה שיהפכו ללקוחות הבאים שלכם!
השירות ניתן על בסיס עמלה קבועה מתקציב הפרסום.
בנוסף, קיימות עליות חד- פעמיות להקמת קמפיין בניהול מלא.
לפרטים נוספים על ניהול קמפיין צרו קשר איתנו.

הצטרפו עוד היום: 03-6700311

* AdWords הנו סימן רשום של חברת Google
* המחירים אינם כוללים מע"מ

פנה אלינו ישירות          02-6710203